Skip to main content

FRIGYES

Ártartomány: 700 Ft - 3500 Ft

FRIGYES a mohácsi Garat malom és a pécsi BIOM (köves biomalom) frigyéből született lisztházasítás, melyet kifejezetten kovászos kenyerek sütéséhez alkottunk.

A mi kenyérlisztünk és a BIOM BIO-100-as teljes kiőrlésű búzalisztjének tökéletes összefonódása.

FRIGYES a mohácsi Garat malom és a pécsi BIOM (köves biomalom) frigyéből született lisztházasítás, melyet kifejezetten kovászos kenyerek sütéséhez alkottunk. A mi kenyérlisztünk és a BIOM BIO-100-as teljes kiőrlésű búzalisztjének tökéletes összefonódása.

A tradicionális kövesmalmi eljárással, több búzafajta egyidejű őrlésével készült BIO-100 liszt a feldolgozás módjából kifolyólag élelmi rostokban és tápanyagokban gazdagabb, intenzívebb íz világú őrlemény.

Úgy alkottuk meg a közös lisztünket, hogy a lehető legjobban érvényesüljenek az összetevők áldásos hatásai: azaz a végeredmény még kellőképpen légies, könnyed legyen, ugyanakkor ízben, tápanyagban gazdagabb kenyerek születhessenek a konyhában.

A FRIGYESsel egy egészségesebb, komplexebb teljesen új íz világú alternatívát kínálunk a kenyérsütéshez. Mindemellett természetesen csak a képzelet szabhat határt arra, hogy mi mindenhez használható fel.

Átlagos tápérték 100 g termékben:

  • Energia: 1577 KJ/377 Kcal
  • Zsír: 1,5 g
  • Amelyből telített zsírsav: 0 g
  • Szénhidrát: 69,8 g
  • Amelyből cukrok: 1,5 g
  • Rost: 0,75 g
  • Fehérje: 14,2 g
  • Só: 0,02 g

Adalékanyag mentes, glutént tartalmaz. Száraz, hűvös helyen tartandó.

Vélemények

[cusrev_all_reviews add_review="true" products="current" shop_reviews="false"]

Spájzolj be ezekből is

Nyári leállás

Kedves Vásárlóink!
 
A szokásos nyári leállásunk a következőképpen alakul:
 
Webshop:
  • A webshopot 06.24-én reggel kiürítettük
  • A leállás utáni első webshop töltés 07.06.
Lisztbolt:
  • Utolsó munkanap 06.25.
  • 07.06-től várunk titeket a szokásos nyitvatartással.
 
A leállás ideje alatt e-mailt tudtok küldeni nekünk, ha bármi kérdésetek lenne.
 
Kellemes nyarat és jó sütés-főzést kívánunk Nektek! 😊
 
A Garatmalom csapata